• Predaj a distribúcia mliečnych a hydinových výrobkov
  • E-mail: fibor.sro@gmail.com
  • Zákaznícka linka

    +421 911 429 959

  • Nájdete nás

    Golianova 403/8, 949 01 Nitra

Distribúcia mliečnych výrobkov

Distribúcia mliečnych výrobkov:

MLIEKO

Mlieko je dokonalý a najprirodzenejší nápoj a tiež surovinou pre výrobu širokého sortimentu mliečnych výrobkov. Obsahuje najhodnotnejšie živočíšne bielkoviny, ľahko stráviteľný tuk a celý rad dôležitých minerálnych látok.

SYRY A SYRÁRENSKÉ VýROBKY

Rôzne druhy syrov a syrových výrobkov

JOGURTY

Jogurty sú najrozšírenejšia a najobľúbenejšia kyslomliečne pochúťka, ktorý sa vyrába z kravského i z kozieho mlieka.Majú nezastupiteľné miesto vo výžive ľudí, prispievajú k zdravej výžive detí, mládeže, ľudí v produktívnom veku a ľudí staršej generácie.

SMOTANA

Smotana je koncentrovaná emulzia mliečneho tuku v mliečnej plazme, je to mlieko, ktoré obohatené o tuk. Smotana je v niektorých ukazovateľoch podobná vlastnostiam mlieka.

TVAROH

Tvaroh je mliečny výrobok, ktorý patrí do skupiny čerstvých (nezrejúcich) syrov a má veľmi priaznivé zloženie.Smotanové krémy sú najrozšírenejšie tvarohové výrobky pre deti.

MASLO

Maslo je výrobok zo smotany patriaci do skupiny mliečnych tukov. Mliečne tuky sú výrobky vo forme emulzie voda v oleji vyrábané len z mlieka alebo mliečnych výrobkov.

BRYNDZA

Bryndza je výrobok vyrábaný zo syrov z ovčieho mlieka, alebo zo zmesi syrov z ovčieho a kravského mlieka. Bryndza patrí do skupiny prírodných syrov.

HYDINOVÉ MASO

Kuracie mäso - chladené, mrazené výrobky a grilovací program.

Potrebujete zásobovať prevádzku s mliečnymi výrobkami?

Kontakt: +421 903 773 445 alebo fibor.sro@gmail.com